Вітаю! Мене звати Максим Розяєв. Я дитячий невролог, а це мій особистий блог.

Я пишу про неврологію, нейрофізіологію та нейропсихологічний розвиток, а тут ви зможете знайти лише якісну, наукову та доказову інформацію. 

Моя мета – ділитися знаннями. Я хочу, щоб цей блог був місцем, яке допоможе пацієнтам знайти відповіді на свої запитання, а колегам розвиватися та вдосконалюватися разом зі мною. 

Тож слідкуйте за оновленнями та не забувайте розповідати друзям 😉


Ну що ж, а тепер пропоную познайомитися ближче.

Нейрофізіологія та мозок завжди цікавили мене, проте в дитячу неврологію я прийшов, в якійсь мірі, випадково – обрав місце на розподілі. Зараз розумію, що з вибором не помилився, адже я люблю свою спеціальність, та ті виклики які вона кожного дня ставить переді мною. Саме в дитячій неврології мені вдається поєднувати свою любов до фізіології, психології та клінічної медицини.

Для мене неврологія – це про важку та кропітку працю, що дає результати. Це стосується як навчання – адже щоб по-справжньому зрозуміти предмет необхідно копати глибоко та вникати в суть речей; так і лікування – адже більшість захворювань хронічні, та вимагають тривалого лікування та реабілітації.

Від мене ви не почуєте простих відповідей на складні питання, та не дізнаєтеся про чудодійні методики або пігулки. Їх не існує. Проте я вам з радістю розповім про ефективні та сучасні методи лікування, та зроблю все що в моїх силах щоб вилікувати хворобу, та забезпечити максимально можливу якість життя.

На даний момент основним моїм місцем роботи є НДСЛ “ОХМАТДИТ” де я веду поліклінічний прийом та чергую в неврологічному відділенні стаціонару. Також, я веду прийом в приватній клініці Verde. З актуальним графіком роботи та тим як потрапити на прийом ви можете ознайомитися в розділі Контакти.

В вільний час люблю подорожувати та, як правило, віддаю перевагу горам. Моя мета – відвідати всі 20 найкращих піших маршрутів світу (за версією National Geographic).

Сподіваюсь, що тут ви знайдете багато цікавого. А щоб було легше слідкувати за оновленням – підписуйтеся на мої сторінки в Facebook та Instagram, а також на телеграм-канал.


Освіта

 • НМУ ім. О.О. Богомольця – спеціальність педіатрія
 • НМПАО ім. Л.П. Шупика – інтернатура з педіатрії
 • НМПАО ім. Л.П. Шупика – спеціалізація з неврології
 • Продовжую навчання в British Paediatric Neurology Association – Дистанційне навчання на курсі з дитячої неврології

Стажування та додаткове навчання

 • 2016р – Стажування з педіатрії в Shoam Medical Center of Clalit Healthcare Service, Israel
 • 2018р – Online курс“Medical Neuroscience” by Duke University, USA
 • 2019 – Учасник програми “Open World”. Стажування з – “Healthcare technology innovations. Telemedicine”, Jacksonville, Florida, USA

Професійна діяльність

 • Лікар невролог-дитячий в НДСЛ “Охматдит”
 • Лікар невролог-дитячий в Verde – Інноваційна клініка для всієї сім’ї
 • Консультант з медичних питань в проекті «Безглютенове і безлактозне харчування в Україні»
 • Проводжу майстер-класи та читаю лекції з неврологічного огляду та дитячої неврології для сімейних лікарів та педіатрів.